KOPI Trenažér testov AOCP štatistika

Partneri

Ďakujeme partnerom za podporu poslania Zeleného Delfina

Generálny partner

wave-element-top wave-element-bottom

Hlavní partneri

gfi-logo

Garančný fond investícií

Garančný fond investícií oceňuje a podporuje zámer Zeleného delfína na zvyšovanie ochrany investorov.

garancnyfond.sk
ARTS_logo

ARTS, člen skupiny C-QUADRAT

Rozhodli sme sa podporiť tento projekt, pretože v investovaní je transparentnosť súčasťou rozvinutého a kvalitného trhu. Zelený Delfín svojim zámerom posunie kapitálový trh dopredu

Arts.co.at/sk
logo-partner-spf

SOPHISTIC Pro finance

SPF dlhodobo videlo problém s predajom dlhopisov na neregulovanom trhu. Najrozumnejší spôsob ako chrániť investorov, je dať im nástroj, kde si môžu svoju zamýšľanú investíciu sami preveriť. Sme radi, že Zelený delfín takýto nástroj prináša.

spfinance.sk

Partneri

ardal logo partnera

Agentúra pre riadenie dlhu a likvidity

Hlavnou úlohou Agentúry pre riadenie dlhu a likvidity v rámci systému štátnej pokladnice je zabezpečovanie činnosti súvisiacich s operatívnym riadením štátneho dlhu, riadením likvidity štátu a celého systému štátnej pokladnice, riadenie finančných rizík a vykonávanie finančných operácií na finančnom trhu.

allen-overy_logo

Allen & Overy

Allen & Overy je popredným právnym poradcom aj na kapitálovom trhu v Slovenskej republike. Preto sa snaží podporovať rozvoj a zdravie tohto trhu aj prostredníctvom vzdelávania a osvety.

across_logo

Across

Základom kvalitného investičného rozhodnutia musí byť aj dostatok zmysluplných informácií. Projekt Zelený delfín by mal byť pomôckou pre všetkých, ktorí to myslia s investovaním vážne.

IAD-logo

IAD Investments

Je pre nás dôležité, aby naše investičné služby sprostredkovali profesionáli a preto sme radi, že prostredníctvom partnerstva so Zelenydelfin.sk môžeme prispieť k podpore vzdelávania v oblasti kapitálového trhu.